Slider

Producent sprzętu pływającego

Witaj

ŁODZIE MOTOROWE

solar 360 sport

STABILNA I BARDZO ZWROTNA ŁÓDKA MOTOROWA. 

MAŁA, A ZARAZEM PRZESTRONNA, UKŁAD ŁAWEK JEST PRZEMYŚLANY I DOSTOSOWANY DLA POTRZEB WĘDKARZY, A PO ZAŁOŻENIU POKŁADU SŁONECZNEGO ORAZ KPL. MATERACY STAJE SIĘ ŁÓDKĄ TURYSTYCZNĄ Z MIEJSCEM DO LEŻAKOWANIA.

 

430 sport

ŁÓDKA JEST KONTYNUACJĄ DOSKONAŁEJ SERII ŁODZI “SOLAR 360 SPORT’. DZIĘKI WSKAZÓWKOM I PODPOWIEDZIOM NASZYCH KLIENTÓW POWSTAŁ NOWY MODEL ŁODZI, KTÓRY ZASPOKOI OCZEKIWANIA NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH.

410 sport

SOLAR 410 SPORT to zupełnie nowa konstrukcja. Lekka, bardzo szybka i stabilna, przypomina klasyczne motorówki. Wprowadziliśmy zmiany stylistyczne, które uatrakcyjniają wygląd i styl łodzi. Zadbaliśmy również o nowatorskie rozwiązania linii dna, które poprawiły komfort pływania, zmniejszyły zużycia paliwa i zwiększyły maksymalną prędkość łodzi.

440 weekend

440 WEEKEND, ŁÓDKA KTÓRA JEST DOSKONALE PRZYSTOSOWANA DO WĘDKOWANIA JAK I PŁYWANIA REKREACYJNEGO.

DZIĘKI MOŻLIWOŚCI ZAMONTOWANIA POKŁADU SŁONECZNEGO W CZĘŚCI DZIOBOWEJ JEST BARDZO PRAKTYCZNĄ ŁODZIĄ REKREACYJNĄ.  NATOMIAST ROZKŁADANY STOLIK, A POD NIM TZW. „BAREK” UMILI NAM CHWILE RELAKSU.

450 congo

450 CONGO CECHUJE SIĘ NAJWYŻSZĄ STABILNOŚCIĄ I DOSKONAŁYMI WŁAŚCIWOŚCIAMI TRAKCYJNYMI NA WODZIE,
CO W POŁĄCZENIU Z KOMPLETEM RELINGÓW, ORAZ ANTYPOŚLIZGOWYM POKŁADEM SPRAWIAJĄ IŻ ŁÓDKA JEST BARDZO BEZPIECZNA.

460 cabin

MODEL STWORZONY DLA WĘDKARZY I MIŁOŚNIKÓW WODNYCH WYPADÓW, SPRAWDZI SIĘ NAWET W CHŁODNYCH WARUNKACH, DZIĘKI ZAMYKANEJ KABINIE Z MIEJSCEM DO SPANIA.

530 conger

ŁÓDKA O KLASYCZNYCH KSZTAŁTACH I NIE NAGANNYM WYGLĄDZIE, PRZEZNACZONA ZARÓWNO NA WEEKENDOWE WYPADY W GRONIE ZNAJOMYCH, JAK RÓWNIEŻ WYPRAWY NA RYBY.

PIROGA 750

ŁÓDŹ PIROGA 750 DZIĘKI NISKIEMU ZANURZENIU I DUŻEJ WYPORNOŚCI DOSKONALE SPRAWUJE SIĘ JAKO ŁÓDŹ TECHNICZNA (ŚLUZY, KANAŁY ITP.) DZIĘKI TAKIEMU ROZWIĄZANIU, PRZYSTOSOWANA ZOSTAŁA DO PŁYWANIA PO WODACH ZALEWOWYCH ” POWODZIE – ROZLEWISKA”, DOSTARCZANIE POMOCY DLA MIEJSCOWOŚCI – GOSPODARSTW PODTOPIONYCH. Z POWODZENIEM MOŻNA JĄ STOSOWAĆ JAKO ŁÓDŹ DO POŁOWU SIECIAMI JAK RÓWNIEŻ JAKO ŁÓDŹ DO SPŁYWÓW “FLISACKICH” MOŻLIWOŚĆ WYPOSAŻENIA W SIEDZENIA TAPICEROWANE Z OPARCIEM, DASZEK. PRZYSTOSOWANA DO SILNIKA ZABURTOWEGO DO 10KW.

SOLAR 450 CONGO WERSJA RATOWNICZA

Łódź SOLAR 450 CONGO wykonana konstrukcją dwuskorupową, wzmacnianą

Łódź jest wyposażona w gumę odbojowa, wszystkie elementy stalowe na łodzi wykonane są z wysokiej, jakości stali kwasoodpornej.

Łódź posiada antypoślizgowy pokład, co sprawia że jest bardzo bezpieczna.

450 CONGO cechuje najwyższa stabilność i doskonałe właściwości trakcyjne na wodzie.