Slide One - copy
Slide One - copy - copy
Slide One - copy - copy - copy
Slide One - copy - copy - copy - copy
Slide One - copy - copy - copy - copy - copy
Slide One - copy - copy - copy - copy - copy - copy
Slide One - copy - copy - copy - copy - copy - copy - copy

Producent sprzętu pływającego

Witaj

ŁODZIE WĘDKARSKIE

360 FISH

SKROMNIEJSZA WERSJA DOBRZE JUŻ ZNANEJ SOLAR 360 SPORT

STABILNA I BARDZO ZWROTNA ŁÓDKA WIOSŁOWA – MOTOROWA. IDEALNIE NADAJE SIĘ NA MAŁE Z ZBIORNIKI WODNE ORAZ NA AKWENY OBJĘTE STREFĄ CISZY. DZIĘKI SWOJEJ NIEWIELKIEJ WADZE NADAJE SIĘ DO PŁYWANIA NA WIOSŁACH, JAK I IDEALNIE SPRAWDZA SIĘ Z SILNIKAMI ELEKTRYCZNYMI.

360 BASS F

ŁÓDŹ SOLAR 360 BASS F TO NAJNOWSZY JEDEN Z NAJNOWSZYCH MODELI Z NASZEJ OFERTY ŁODZI DLA WĘDKARZY. ZAPROJEKTOWANY CAŁKOWICIE PRZEZ WĘDKARZY, DLA WĘDKARZY, TEN MODEL MA WSZYSTKIE NAJLEPSZE CECHY, JAKICH MOŻNA OCZEKIWAĆ OD DOBREJ ŁODZI BASOWEJ.

430 FISH

ŁÓDKA JEST KONTYNUACJĄ DOSKONAŁEJ SERII ŁODZI „SOLAR 360”.
PRZYSTOSOWANA DO WĘDKOWANIA JAK I PŁYWANIA REKREACYJNEGO, DZIĘKI ZASTOSOWANIU UKŁADU ŁAWEK JEST BARDZO PRAKTYCZNA DLA WĘDKARZY, ORAZ DOSKONALE SPISUJE SIĘ JAKO ŁÓDKA NA WYPRAWY RODZINNE. WYSOKIE BURTY STANOWIĄ DOSKONAŁE ZABEZPIECZENIE PRZED WYPADNIĘCIEM.

430 BASS F

Łódź SOLAR 430 Bass F to najnowszy jeden z najnowszych modeli z naszej oferty łodzi dla wędkarzy. Zaprojektowany całkowicie przez wędkarzy, dla wędkarzy, ten model ma wszystkie najlepsze cechy, jakich można oczekiwać od dobrej łodzi basowej.
Wykonane z najwyższej, jakości laminatu poliestrowego.
Łodzie są wykonane metoda ręcznego laminatu jest to bardzo dokładny sposób wykonania.

430 BASS S

Łódź SOLAR 430 Bass S to najnowszy jeden z najnowszych modeli z naszej oferty łodzi dla wędkarzy. Zaprojektowany całkowicie przez wędkarzy, dla wędkarzy, ten model ma wszystkie najlepsze cechy, jakich można oczekiwać od dobrej łodzi basowej.
Wykonane z najwyższej, jakości laminatu poliestrowego.
Łodzie są wykonane metoda ręcznego laminatu jest to bardzo dokładny sposób wykonania.

530 CONGER FISH

Łódka o klasycznych kształtach, przeznaczona na weekendowe wypady, bądź wyprawy na ryby. Wykonana z włókna poliestrowo-szklanego, zbrojonego płótnem rowingowym. Konstrukcja dwuskorupową, wzmacniane dno. Łódź jest wyposażona w listwę odbojową, wszystkie akcesoria na łodzi wykonane są z wysokiej jakości stali kwasoodpornej (nie stosujemy aluminiowych nitów!).