Slider

Producent sprzętu pływającego

Witaj

ŁODZIE WĘDKARSKIE

SOLAR 300

“SOLAR 300” TO JEST TO, CO LUBIĄ WĘDKARZE I WŁAŚCICIELE WYPOŻYCZALNI, MAŁA ZWINNA ŁÓDKA KTÓRA Z ŁATWOŚCIĄ POMIEŚCI DWIE DOROSŁE OSOBY + DWOJE DZIECI LUB TRZY DOROSŁE OSOBY.

360 FISH

SKROMNIEJSZA WERSJA DOBRZE JUŻ ZNANEJ SOLAR 360 SPORT

STABILNA I BARDZO ZWROTNA ŁÓDKA WIOSŁOWA – MOTOROWA. IDEALNIE NADAJE SIĘ NA MAŁE Z ZBIORNIKI WODNE ORAZ NA AKWENY OBJĘTE STREFĄ CISZY. DZIĘKI SWOJEJ NIEWIELKIEJ WADZE NADAJE SIĘ DO PŁYWANIA NA WIOSŁACH, JAK I IDEALNIE SPRAWDZA SIĘ Z SILNIKAMI ELEKTRYCZNYMI.

430 FISH

ŁÓDKA JEST KONTYNUACJĄ DOSKONAŁEJ SERII ŁODZI „SOLAR 360”.
PRZYSTOSOWANA DO WĘDKOWANIA JAK I PŁYWANIA REKREACYJNEGO, DZIĘKI ZASTOSOWANIU UKŁADU ŁAWEK JEST BARDZO PRAKTYCZNA DLA WĘDKARZY, ORAZ DOSKONALE SPISUJE SIĘ JAKO ŁÓDKA NA WYPRAWY RODZINNE. WYSOKIE BURTY STANOWIĄ DOSKONAŁE ZABEZPIECZENIE PRZED WYPADNIĘCIEM.

530 CONGER FISH

Łódka o klasycznych kształtach, przeznaczona na weekendowe wypady, bądź wyprawy na ryby. Wykonana z włókna poliestrowo-szklanego, zbrojonego płótnem rowingowym. Konstrukcja dwuskorupową, wzmacniane dno. Łódź jest wyposażona w listwę odbojową, wszystkie akcesoria na łodzi wykonane są z wysokiej jakości stali kwasoodpornej (nie stosujemy aluminiowych nitów!).

F